Podpora - Sponzorství


Děkujeme všem našim partnerům na pomoc a těšíme se na další spolupráci.

Pokud se chcete stát naším sponzorem, prosím kontaktujte nás. Nabízíme propagaci Vaší organizace na našich webových stránkách a při našich aktivitách.

Každá koruna nám pomáhá!!!
Děkujeme

Bankovní spojení
000000-1357187319/0800
................................................................................................................................................
Našim hlavním podporovatelem je  Logo JmKa díky jeho každoročním dotačním programům jsme schopni zajišťovat naši činost !

V roce 2020 to byl  projekt "Zajištění akceschopnosti VZS ČČK Brno v roce 2020" a tento projekt byl spolufinancován z finančních prostředků Jihomoravského kraje ve výši 220 000 Kč. V rámci projektu bylo pořízeno záchranářské vybavení, osobní ochranné pomůcky a uhrazeny výdaje na opravy, servis a údržbu plavidel a vozidel.

V roce 2021 to byl  projekt "Zajištění akceschopnosti VZS ČČK Brno v roce 2021" a tento projekt byl spolufinancován z finančních prostředků Jihomoravského kraje ve výši 570 000 Kč. V rámci projektu bylo pořízeno záchranářské vybavení, osobní ochranné pomůcky a uhrazeny výdaje na opravy, servis a údržbu plavidel a vozidel, někteří naši záchranáři prošli velmi náročnými kurzy ( ZV, UIM ) a díky tomu mohou poskytovat vysoce odbornou pomoc i v náročných situacích při zajišťování závodů motorových plavidel všech kategorií nejen na území jihomoravského kraje, ale i celé ČR.